O nas

Z wielką przyjemnością
przedstawiamy Państwu pierwsze w Dłutowie
Przedszkole Niepubliczne KAROLINKA.

Od pewnego czasu rodził się w nas pomysł na otwarcie w okolicy przedszkola. Wiemy, jak ważne dla każdego rodzica jest to, aby jego dziecko spędzało czas z rówieśnikami. Wpływa to w sposób znaczny na rozwój zarówno intelektualny jak i emocjonalny. Znając potrzeby rodziców z Gminy Dłutów postanowiliśmy, że to właśnie w Dłutowie powstanie nasze przedszkole.

cartoon-1082114_1280

Jesteśmy ludźmi z pasją. Od wielu lat pracujemy i uczymy w szkole.
To właśnie bezpośredni kontakt z dziećmi odkrył w nas potrzebę stworzenia miejsca do którego każdy maluch będzie wracał z radością. Miejsca kojarzonego z ciepłą,
rodzinną atmosferą, ale również miejsca zabaw 

i odkrywania własnych talentów.

„… od wieków ludzie wiedzą, że największym skarbem są Nasze dzieci.
To one nadają sens życiu, niosą radość, miłość i nadzieję…”

5 komentarzyDodano

Dołącz do dyskusji
 1. Przedszkole, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Nasze dziecko bardzo szybko odnalazło się w grupie maluszków i nauczyło podstawowych zasad funkcjonowania w grupie. Ciepło w stosunku do dzieci, niezmiennie gotowość do rozmowy z rodzicami i "wyczarowywanie" zróżnicowanych atrakcji w ramach wcale niewygórowanego czesnego to spostrzeżenia, które najbardziej nam zapadły w pamięć.Polecamy przedszkole również wszystkim tym, którzy się jeszcze wahają.
  5 marca 2017
 2. Przedszkole "Karolinka", spełniło nasze oczekiwania. Ciekawe pomysły, jest sporo interaktywnych zajęć. Panie dbają o higienę, o porządek i estetykę. Zajęcia z dziećmi są kreatywne. Widzimy duży rozwój naszego dziecka np. śpiewa piosenki w domu, których nauczyła się w przedszkolu. Bardzo nas to cieszy. Polecam przedszkole rodzicom, którzy są zabiegani i zapracowani, gdyż rzeczywiście placówka potrafi dostosować się do potrzeb dzieci i rodziców.
  1 grudnia 2017
 3. Hej, zbliża się koniec roku, a co z maluchami, których rodzice pracują? Na szczęście Przedszkole jest otwarte. Będą zajęcie:-), nudy na pewno nie będzie dla naszych kochanych dzieciaków..
  12 kwietnia 2018
 4. Super przedszkole, rodzinna atmosfera, wykwalifikowana kadra, dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, zawierają przyjaźnie i dobrze się w nim czują! Z całego serca polecam!!!
  27 kwietnia 2020
 5. Nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Na początku nie wierzyłam, że trzy letnie dziecko może tak szybko poznać sylaby i czytać proste słowa. Szczerze polecam :)
  13 marca 2021

Pozostaw odpowiedź

Wyczyść wszystkie pola